O nás

Kvalita , modernita a estetika – Alasta, jeden z předních výrobců zrcadel a skleněných výrobků v Evropě.

Zkušenosti

Jsme společnost s mnohaletými zkušenostmi. Nejlepším důkazem naší inovace a naší rychlosti vývoje jsou získané dovednosti a tvorba proprietárních trendů , díky nimž jsme vedoucí postavení mezi prodejci na trhu se sklem napříč Evropou .

Díky neustálým investicím do nejnovějších technologií a nejlepších dostupných materiálů máme k dispozici moderní strojní park pro výrobu a zpracování skla. Osvědčené systémy řízení výroby umožňují zpracovávat objednávky v žádném okamžiku. Vysoce specializovaní zaměstnanci zajišťují, že elegantní výrobky budou bezpečně dodávány našim nejnáročnějším zákazníkům.

Transparentnost

Vyznačujeme se otevřenou komunikací s klientem. Na požádání můžeme vyrobit jednotlivý produkt jakékoli velikosti. Chceme našim zákazníkům profesionálně představit možnosti využití skla v moderní architektuře. Nejen lidé, ale také společnosti , u kterých rádi přijmeme hromadné objednávky v rámci B2B spolupráce (Business to business).

Prosím kontaktujte:

Tel .: +48 538 012 767

Email: service@alasta.de

Focus

Našimi stěžejními produkty jsou LED svítící zrcadla .

Dostupné příslušenství, jako jsou hodinky , meteorologické stanice nebo Bluetooth reproduktory , učiní náš gadget z obyčejného zrcadla praktickým, funkčním nástrojem a ozdobným zařízením. . Abychom si přizpůsobili jeho vzhled v každé koupelně, připravili jsme kompletní sbírku desítek vzorů a barev podsvícení. “Vaše pohodlí, naše vášeň.” je hlavním sloganem společnosti.

Produkce

Každý produkt prochází před zabalením alespoň 9 stanic pro kontrolu kvality . Díky tomu si můžeme být jisti, že produkt splní očekávání každého.

Zakládáme na výrobě skla ESG. Jedná se o tvrzené sklo, které se používá v oblastech, kde je klíčovým prvkem odpor. Tato trvanlivost se vztahuje na faktory, jako je komprese a strečink , rázy, škrábance, vibrace, zvukové vlny a další vibrace, stejně jako náhlé kolísání teploty. Zesílená okna je činí bezpečnějšími. Po překročení limitu odporu se sklo rozbije na malé fuzzy kousky, které je velmi obtížně zranitelné.

Nabídka

Kromě klasických zrcadel vyrábíme speciální vzorky s efektem podsvícených. Ideální pro malé místnosti, protože opticky zvětšují interiér lépe než jiná zrcadla. Nestandardní použití konfigurací LED vytváří jedinečný vizuální zážitek a vytváří neuvěřitelnou atmosféru.

Naše nabídka zahrnuje také výrobu: skleněných polic pro koupelnové zrcadlo; stoly s potisky do obývacího pokoje a tvrzené kuchyňské panely , volitelně s tištěnou grafikou.